• Виберіть фільм і час сеанcу, який вас цікавить. Клік на час сеансу відкриє вікно покупки / бронювання квитків онлайн. Переконайтесь в тому, що обраний кінотеатр, дата, фільм, зал і технологія показу відповідають вашим бажанням. 


 • На схемі залу виберіть  місця, що сподобались, які представлені у вигляді кольорового прямокутника, де колір відповідає вартості квитка. Легенда з розшифровкою вартості місць залежно від кольору розташована нижче схеми залу. Якщо замість прямокутника зображена позначка чоловічка, значить місце зайняте
  .
 • Легенда з розшифровкою вартості місць залежно від кольору розташована нижче схеми залу. Якщо замість прямокутника відображена позначка чоловічка, значить місце зайняте

  Після того як ви обрали місця, клікнувши на них, ваш вибір буде позначено галочками та буде відображений у лівій колонці обраних параметрів вашої покупки.

  Переконавшись, що вибір зроблений вірно, натисніть велику кнопку “Купити” , щоб перейти до авторизації та вибору способів оплати.

  Якщо у кінотеатрі надається послуга бронювання, то буде відображена кнопка “забронювати”, якою ви зможете скористатись. Якщо вона відсутня, то бронювання не доступне для обраного вами сеансу.


 • Ви можете авторизуватися зовнішніми службами або профілями кінотеатрів для того, щоб мати доступ до придбаних квитків/замовленнь з будь-якого комп'ютера і браузера. Якщо ви не бажаєте авторизуватись, ви можете зробити покупку без авторизації, але в такому випадку доступ до придбаних квитків буде можливий тільки з того комп'ютера і браузера, в якому ви здійснювали покупку і який буде запамятований системою. Крім того, ви не зможете користуватися програмами лояльності доступними в кінотеатрах. Далі система запропонує вам вибрати засіб платежу.
 • Оберіть спосіб оплати з представлених вам. Якщо якоїсь системи або процесингу немає - значить вони не доступні для використання в даному випадку. Після чого вам буде відображений ваш вибір,  розрахована вартість покупки та показана інформація про використані дисконти, якщо такі є. Преконайтесь в правильності вибору і розрахованій вартості квитків.

  Тут же ви можете додатково залишити контакти, на які після покупки будуть відправлені ваші квитки.

  Обов'язково ознайомтесь з правилами покупки/повернення квитків онлайн; при переході до наступного етапу вважається, що ви прийняли дану публічну оферту.


  Після чого натисніть кнопку "Перейти до оплати" і система перенаправить вас на платіжну сторінку банку або процесингу для введення реквізитів вашої карти або іншого засобу платежу. На це відводиться 15 хвилин в які вам необхідно вкластися для успішної покупки.
 • Після введення реквізитів ви повернетесь на сторінку вашого замовлення, де через кілька секунд після обробки платежу з’являться ваші квитки, в разі успішної оплати, або ж повідомлення про невдалу оплату з поясненням проблем і способами їх вирішення. За номером вашого замовлення ви можете отримати консультації в службі підтримки.

 • Куплені квитки ви зможете побачити у вкладці "Мої квитки" і повернутися до них у будь-який час для роздруківки або перегляду їх вмісту, де головним значенням є код квитка, який необхідний для проходу в зал. Також, на цьому екрані ви можете ініціювати відправку квитків вам на електронну пошту або в вигляді SMS-повідомлення.
 • Деякі кінотеатри вже зараз мають засоби автоматизованого контролю електронних квитків і для входу в зал для глядачів вам не потрібно відвідувати касу і обмінювати ваші електронні квитки на звичайні паперові. Вам достатньо роздрукувати, або просто показати квитки на екрані для сканування і перевірки автентичності. Надати роздруковані квитки потрібно в кінотеатри з відкладеним контролем електронних квитків. Для перегляду подробиць і роздруківки квитків натисніть посилання Роздрукувати квитки.

 • У будь-який момент часу ви можете побачити свої замовлення квитків у вкладці "Мої квитки", де також повідомляється статус замовлень.
 • Ви завжди можете ознайомитися з правилами покупки / повернення квитків онлайн, звернутися за допомогою в службу підтримки, отримати інструкції або подивитися питання-відповіді, перейшовши за відповідним посиланням внизу будь-якої сторінки віджета сервісу vkino.ua